Rekrutacja

#1
Witam,
kiedy dokładnie będzie rekrutacja na nowe stanowiska? w maju?
Czy można się dowiedzieć jakie są kryteria na otrzymanie wyższych stanowisk?

badamto ;)
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: Rekrutacja

#4
Witam jestem reprezentantem handlowym Orange na terenie województwa Świętokrzyskiego . Podróżuje na codzień po całym województwie Świętokrzyskim jak i również częściowo po województwach sąsiednich (Małopolskie,Podkarpackie,Lubelskie ) .Mam doświadczenie w korzystaniu z wielu systemów komputerowych i bardzo dobry kontakt z klientem :))Nie mmoge doczekać się rekkrutacji :))

Re: Rekrutacja

#6
Hej,

deklarując wolę zostania koordynatorem i demonstrując fragment umiejętności organizatorskich:

proponuję temat przenieść do działu wolne forum, lub utworzyć nowy dział w rodzaju 'general discussion' ; )

Bo nam się tutaj mały śmietnik robi :mrgreen:



__________________

Dlaczego polecam wziąć pod uwagę moją kandydaturę?


Na co dzień pracuję w trybie zadaniowym - prawie codziennie mogę poświęcić znaczną część dnia na organizowanie ULA i zarządzanie nim, często w godzinach nieosiągalnych dla typowo pracujących od 8:00 do 16:00.

Posiadam doświadczenie managerskie, a także z zakresu social media.

Jestem częstym bywalcem dwóch miast - Elbląga i Trójmiasta, co wydaje się że dobrze obrazuje pewien region, w którym mógłbym pracować.

_________________

Dzięki za uwagę 8-)
Nazwa użytkownika w aplikacji: Omb Ochrona
Sony Xperia L, Android 4.2.2.

Re: Rekrutacja

#7
Omb Ochrona pisze:Hej,

deklarując wolę zostania koordynatorem i demonstrując fragment umiejętności organizatorskich:

proponuję temat przenieść do działu wolne forum, lub utworzyć nowy dział w rodzaju 'general discussion' ; )

Bo nam się tutaj mały śmietnik robi :mrgreen:



__________________

Dlaczego polecam wziąć pod uwagę moją kandydaturę?


Na co dzień pracuję w trybie zadaniowym - prawie codziennie mogę poświęcić znaczną część dnia na organizowanie ULA i zarządzanie nim, często w godzinach nieosiągalnych dla typowo pracujących od 8:00 do 16:00.

Posiadam doświadczenie managerskie, a także z zakresu social media.

Jestem częstym bywalcem dwóch miast - Elbląga i Trójmiasta, co wydaje się że dobrze obrazuje pewien region, w którym mógłbym pracować.

_________________

Dzięki za uwagę 8-)





Powodzenia w rekrutacji ;)
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości