Zmiany w bonusach dla TOP 100

#1
Wydaje mi się że jest trochę za małe zróżnicowanie bonusu w TOP 100. Sugerował bym dodatkowe bonusy dla najaktywniejszych.

Moje propozycje:
Top 20 - może rezerwować 2 zdania i wydłużony czas na zrealizowanie obu zdań do 3h
Top 10 - może rezerwować 3 zdania i wydłużony czas na zrealizowanie obu zdań do 4h
Top 3 - może rezerwować 4 zdania i wydłużony czas na zrealizowanie obu zdań do 5h

Propozycje dla TOP 100:
1.Wypadała z PayPal powyżej 100 zł bez prowizji.
2. Możliwość wrzucania zdjęć do programu ze zdjęć znajdujących się w galerii telefonu, szczególnie przydatne w przypadku robienia zdjęć z ukrycia jako tajemniczy klient. Przede wszystkim dlatego że dużo łatwiej jest zrobić parę zdjęć z ukrycia a później je przejrzeć i wybrać najlepsze do aplikacji niż robić od razu zdjęcia apką,

Propozycja ogólna raczej w ramach propozycji technicznych:
Umieścić godziny otwarcia miejsc w których należy wykonać dane zadanie oraz umożliwić sprawdzenie nazwy i adresu miejsca nawet w momencie gdy już to zadanie zaczniemy.
Zwiększona kasa oraz punkty za zadanie które wisi w apce dłuższy czas i nikt nie chce go wykonać.

Re: Zmiany w bonusach dla TOP 100

#5
martinsgall pisze:Minęły 4 miesiące i jak narazie żadnych zmian. Sugeruje za tem wykonac chodz jedna drobna zmiane np. top 10 wydłużony czas rezerwacji do 4h.
Witaj, czas rezerwacji nie bez powodu wynosi tylko 2 godziny, nasi klienci chcą otrzymać wyniki jak najszybciej i nie możemy pozwolić sobie na blokowanie na długi okres realizacji. Jeśli zdecydujemy się na wydłużenie czasu na pewno nie będzie on bardzo wydłużony. Wkrótce wprowadzamy zmiany kryteriów punktacji i troszkę zmian ale to przed nami, jakość wykonania badania będzie miała wpływ na bardzo wiele czynników.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość