Błędy w apce

#1
Chyba największy błąd w apce to znacznik który ma pokazywać że na tej stronie któreś zadanie nie zostało wykonane, zwykle po prostu ten znacznik się nie pojawia. Do tego dochodzi często problem z zakończeniem zadania mimo iż wszystko jest uzupełnione. Apka nie pozwala zakończyć zadania z powodów jakiś braków, jednakże czerwony wskaźnik nigdzie się nie pojawia. Często jeszcze raz trzeba przeklinać uzupełnione pola aby dało się zakończyć zadanie.
Druga sprawa to problem z lokalizacją nie wiem czemu ale co jakiś czas pokazuje mi że jestem za daleko od celu choć ewidentnie stoję w miejscu przeznaczenia co więcej na mapce pokazuje że jestem dokładnie w punkcie docelowym lecz w spisie zadań widnieje błędna odległość. Zwykle pomaga restart gps lub komórki.

Moje sugestie zielony znacznik pojawiający się na każdej stronie jeśli wszystkie pola są uzupełnione, na ostatniej stronie wyświetlony numer strony w na której czegoś brakuje, opcja wysłania odpowiedzi mimo że apka mówi iż czegoś nie uzupełniliśmy.
Dorzucenie na forum jakiegoś widocznego miejsca z emailem lub nr tel. w celu kontaktu gdyż w momencie gdy są problemy z rejestracją na forum trzeba szukać kontaktu na fb albo jakiś info w sklepie z apką.

Re: Błędy w apce

#2
Hej :) Dziękujemy za zgłoszenie. Oczywiście Twoje uwagi weźmiemy pod uwagę, ale są to sprawy kosztowne i związane z programowaniem, więc muszą trochę poczekać :( Ale mamy to w pamięci!!!
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości