Błędy w zadaniach.

#1
Witam,

Dlaczego za błędy w zadaniach płaci wykonujący? Np. w przypadku złego adresu. Dostają Państwo listę lokalizacji do sprawdzenia i przekazują je nam. Jeżeli placówka nie istnieje to moja wina? Nie bądźmy śmieszni jeżeli Państwo dostają taką listę to niech biorą to Państwo na siebie albo dogadają się z zlecającym. Zrzucanie tej odpowiedzialności na użytkowników jest zwykłym wyzyskiem. Szczególnie, że orientuję się trochę w tych badaniach itp.
Konkurencyjna aplikacja Roamler zawsze płaci w takiej sytuacji, na dodatek za poprawę adresu są dodatkowe pieniądze.
Nie wiem czy Państwo nie potrafią się dogadać ze zlecającym czy po prostu nasz oszukują. Ale informacja, że pod danym adresem nic nie ma jest lekcją na przyszłość, tak np. w Roamlerze są 3 placówki poprawione przeze mnie.

Nie pozdrawiam administacji.

Re: Błędy w zadaniach.

#5
xmarox pisze:Ostrzec przed?


Chociażby przed zabieraniem punktów za zarezerwowanie i niewykonanie zadania nie z winy pszczoły, a ula, który nie zaktualizował informacji. Nie moja sprawa jak rozwiążecie sprawę o ile w ogóle, ale zwykła przyzwoitość wymagałaby żeby chociaż punkty mu zostały zwrócone. Przynajmniej ja tak zrozumiałem wypowiedź tej pszczoły.

Re: Błędy w zadaniach.

#6
Kaznodziej21 pisze:
xmarox pisze:Ostrzec przed?


Chociażby przed zabieraniem punktów za zarezerwowanie i niewykonanie zadania nie z winy pszczoły, a ula, który nie zaktualizował informacji. Nie moja sprawa jak rozwiążecie sprawę o ile w ogóle, ale zwykła przyzwoitość wymagałaby żeby chociaż punkty mu zostały zwrócone. Przynajmniej ja tak zrozumiałem wypowiedź tej pszczoły.


Ot co. Tracę za przesyłanie wam cennej informacji bo skoro mieliście taką listę to nikt nie wiedział że placówka zlikwidowana.
Może tak mnie to drażni bo Roamler zawsze rozpatrywał to na moją korzyść, ponieważ wiedzą że musiałem się tam jakość dostać a nie przechodziłem przypadkiem. Tu akurat problem nie jest tak duży bo jestem w Zabrza aczkolwiek równie dobrze mógłbym skądś dojechać co często mi się zdarza przy korzystaniu aplikacji konkurencji. Chociaż przejazd powinienem mieć zwrócony nie wspominając o straconym czasie czy tych punktach które tracę za nie swoje błędy.

Re: Błędy w zadaniach.

#7
Witam czy to normalne ze jesli nie robiac zadań przeznie dlugi okres czasu nagle z 69 miejsca caly czas spadalem az teraz mam 885
a punków miałem ponad 15 000
a teraz mam -1139 czy cos jest nie tak ?
Samsung Galaxy S5
Nazwa użytkownika w aplikacji: Dominik4614

Re: Błędy w zadaniach.

#8
Właśnie nad tym się zastanawiam bo punkty miały być zabieranie za odrzucenie zadania a nie za brak ich wykonania więc trochę tutaj jest coś nie tak bo np Tak jak w mojej okolicy przez ostatnie zadania media ekspert nie ma tych sklepów umnie więc nie z mojej winny ubywa mi punktów a powinny być stałe chyba ze zostało odrzucone zadanie to się z tym zgadzam ze zabieracie punkty Ale jeśli nie mam możliwości wykonania to jakim prawem one są obniżanie ???

Re: Błędy w zadaniach.

#9
Obrazek


To nie są błędy. To są marcowe zmiany w BuzzBee. Dawno chłopaki nie zaglądaliście na forum.

Podsumowując:
- w tym tygodniu (czyli 18-tym) lecą z rankingu punkty za"zwiad książkowy", "gumy do żucia i cukierki", czyli za zadania z pierwszego tygodnia marca
- w następnym tygodniu za "leki bez recepty"
- za dwa tygodnie "saloniki prasowe" i "stokrotki"

A ja osobiście czekam, jak z rankingu wylecą punkty za te dur... dziwne apteki (początek czerwca), gdzie było tak dużo punktów (2000), a kilka osób (w tym ja) z racji na formę zadania po prostu je zbojkotowało :)
Nazwa użytkownika aplikacji: seequs
Telefon: Huawei ShotX android 5.1.1
Telefon: Motorola Moto E (2nd Gen.) android: 6.0

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości