Problem z lokalizacją Castrol

#1
Witam mam problem z jednym zadaniem (prawdopodobnie podana jest zła lokalizacja) szedłem wraz z pomocą nawigacji (opcji "prowadź") i doszedłem na miejsce, lecz nie ma tam żadnego punktu jest to skrzyżowanie przy lesie. Jestem lekko poirytowany, bo na darmo zrobiłem 5 km w jedną stronę i traciłem czas. Szukałem dociekle w internecie placówki o takim adresie, ale nie znalazłem. W załączniku wysyłam screenshot's. Pozdrawiam :)
Załączniki
IMG_20151028_163346.JPG
IMG_20151028_163346.JPG (169.71 KiB) Przejrzano 7968 razy
Screenshot_2015-10-28-16-29-50.png
Screenshot_2015-10-28-16-29-50.png (182.83 KiB) Przejrzano 7968 razy

Re: Problem z lokalizacją Castrol

#2
Adrian Kośmider pisze:Witam mam problem z jednym zadaniem (prawdopodobnie podana jest zła lokalizacja) szedłem wraz z pomocą nawigacji (opcji "prowadź") i doszedłem na miejsce, lecz nie ma tam żadnego punktu jest to skrzyżowanie przy lesie. Jestem lekko poirytowany, bo na darmo zrobiłem 5 km w jedną stronę i traciłem czas. Szukałem dociekle w internecie placówki o takim adresie, ale nie znalazłem. W załączniku wysyłam screenshot's. Pozdrawiam :)


Dziękujemy, przekażemy informację firmie Castrol o złym adresie i barku placówki- jeśli wstawią poprawny pojawi się on w naszej bazie.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Problem z lokalizacją Castrol

#5
Ja się podczepię pod pytanie i działanie opcji prowadź.
Bo dziś okazało się, że jestem za daleko punktu.
Wybrałem opcje prowadź, przełączyło mnie na navi googla i idę, aż smartfon informuje mnie, że osiągnąłem wybrany cel.
No to wychodzę z nawigacji, a w BuzzBee dalej, że jestem w niewłaściwym miejscu i tylko do wyboru 2 opcje: wyjdź (wiąże się to z anulowaniem zadania) i prowadź, z której przed chwilą przecież korzystałem....
I w żaden sposób nie potrafię uruchomić w tym momencie zadania.
Ktoś korzystał i działała mu prawidłowo opcja prowadź? Jak to powinno wyglądać?

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Re: Problem z lokalizacją Castrol

#6
Rychu pisze:Ja się podczepię pod pytanie i działanie opcji prowadź.
Bo dziś okazało się, że jestem za daleko punktu.
Wybrałem opcje prowadź, przełączyło mnie na navi googla i idę, aż smartfon informuje mnie, że osiągnąłem wybrany cel.
No to wychodzę z nawigacji, a w BuzzBee dalej, że jestem w niewłaściwym miejscu i tylko do wyboru 2 opcje: wyjdź (wiąże się to z anulowaniem zadania) i prowadź, z której przed chwilą przecież korzystałem....
I w żaden sposób nie potrafię uruchomić w tym momencie zadania.
Ktoś korzystał i działała mu prawidłowo opcja prowadź? Jak to powinno wyglądać?


Ja korzystam z tego tak:
1. łapie zadanie
Naciskam prowadź. Odpalają mi sie mapy google>nawigacja google
Dochodzę na miejsce docelowe. Klikam PÓŹNIEJ wracam do ekranu głównego ODŚWIEŻAM i wchodzę ponownie w zadanie i lokalizacje już jest złapana
Dzieje się tak ponieważ apka łapie wcześniejszą lokalizację nie wiem czemu. I dopiero jak odświeżymy jest nowa lokalizacja
Skutki: W naszym panelu mamy ZADANIE(lokalizacja) Anulowano-nie wiem jak z tym jest z odliczaniem pkt ale tylko taka jest możliwość aby dotrzeć do celu ;)
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Problem z lokalizacją Castrol

#8
xmarox pisze:
Rychu pisze:Ja się podczepię pod pytanie i działanie opcji prowadź.
Bo dziś okazało się, że jestem za daleko punktu.
Wybrałem opcje prowadź, przełączyło mnie na navi googla i idę, aż smartfon informuje mnie, że osiągnąłem wybrany cel.
No to wychodzę z nawigacji, a w BuzzBee dalej, że jestem w niewłaściwym miejscu i tylko do wyboru 2 opcje: wyjdź (wiąże się to z anulowaniem zadania) i prowadź, z której przed chwilą przecież korzystałem....
I w żaden sposób nie potrafię uruchomić w tym momencie zadania.
Ktoś korzystał i działała mu prawidłowo opcja prowadź? Jak to powinno wyglądać?


Ja korzystam z tego tak:
1. łapie zadanie
Naciskam prowadź. Odpalają mi sie mapy google>nawigacja google
Dochodzę na miejsce docelowe. Klikam PÓŹNIEJ wracam do ekranu głównego ODŚWIEŻAM i wchodzę ponownie w zadanie i lokalizacje już jest złapana
Dzieje się tak ponieważ apka łapie wcześniejszą lokalizację nie wiem czemu. I dopiero jak odświeżymy jest nowa lokalizacja
Skutki: W naszym panelu mamy ZADANIE(lokalizacja) Anulowano-nie wiem jak z tym jest z odliczaniem pkt ale tylko taka jest możliwość aby dotrzeć do celu ;)




Podłączam się! Zróbcie coś z tym, dzisiaj miałem dwa zadania w toku. Zróbcie powrót do zadania w toku i zakaz robienia drugiego zadania podczas gdy pierwsze jest w toku, później lokalizacja wariuje i jeszcze ten "Jesteś za daleko od lokalizacji" Może dodać takie coś aby buzzbee sprawdzało naszą lokalizacje co chwilę automatycznie wraz z odświeżaniem może nie było by takich problemów :?:
Centralna i Północna Wielkopolska :] 8-)
12. Ranking :ugeek:
Huawei G620s :mrgreen:
Android: 4.4.4 :P

Re: Problem z lokalizacją Castrol

#9
Witajcie! :)
Mam klika błędnych lokalizacji. Nic się tam nie znajduję lub są to po prostu domy jednorodzinne:
1) Jagiełły 97, 32-600 Oświęcim,Polska
2) JANA PAWŁA II 1 ,34-100 RADOCZA,Polska. (Lokalizacja ustawiona obok bazyliki w rynku,a tam tylko mieszkają księża...:D ) [Myślę,że chodziło o to: 34-100 Radocza, ul. Jana Pawła II 126 (prosze o zmianie lokalizacji na mapie)]
3)Wieprz 986,34-122 "wiprz"<<literówka oraz brak warsztatu i innego punktu.
No to tyle z mojej strony ! :)
Proszę o poprawienie błędów i pozdrawiam wszystkich! :D
4.4.2
Blackview Zeta V16
;)

Re: Problem z lokalizacją Castrol

#10
dawidonline97 pisze:Witajcie! :)
Mam klika błędnych lokalizacji. Nic się tam nie znajduję lub są to po prostu domy jednorodzinne:
1) Jagiełły 97, 32-600 Oświęcim,Polska
2) JANA PAWŁA II 1 ,34-100 RADOCZA,Polska. (Lokalizacja ustawiona obok bazyliki w rynku,a tam tylko mieszkają księża...:D ) [Myślę,że chodziło o to: 34-100 Radocza, ul. Jana Pawła II 126 (prosze o zmianie lokalizacji na mapie)]
3)Wieprz 986,34-122 "wiprz"<<literówka oraz brak warsztatu i innego punktu.
No to tyle z mojej strony ! :)
Proszę o poprawienie błędów i pozdrawiam wszystkich! :D


Najlepiej wysłać je na info@buzzbee.pl
Na forum łatwo coś przeoczyć a wysyłając maila możesz liczyć i na najszybszą reakcję :)
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości