Nowy adres e-mail

#1
Witam, czy jest możliwość zmiany adresu email przez support? Dosłownie przed chwilą rejestrowałem konto i przez pomyłkę napisałem @yahoo.com zamiast @gmail.com. Nie chcę robić drugiego konta, żeby nie zaśmiecać systemu. Proszę o odpowiedź, dziękuję. Pozdrawiam :)

Re: Nowy adres e-mail

#2
xPatryk pisze:Witam, czy jest możliwość zmiany adresu email przez support? Dosłownie przed chwilą rejestrowałem konto i przez pomyłkę napisałem @yahoo.com zamiast @gmail.com. Nie chcę robić drugiego konta, żeby nie zaśmiecać systemu. Proszę o odpowiedź, dziękuję. Pozdrawiam :)


napisz na info@buzzbee.pl
login
Stary adres
Nowy adres
I opisz problem, najlepiej jakbys napisał z nowego adresu email
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Nowy adres e-mail

#3
xPatryk pisze:Witam, czy jest możliwość zmiany adresu email przez support? Dosłownie przed chwilą rejestrowałem konto i przez pomyłkę napisałem @yahoo.com zamiast @gmail.com. Nie chcę robić drugiego konta, żeby nie zaśmiecać systemu. Proszę o odpowiedź, dziękuję. Pozdrawiam :)



Czekamy na informację z pełnym złym wpisanym adresem- zostanie poprawiony w systemie ręcznie. Napisz na info@buzzbee.pl
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości