Strona 1 z 1

Zadanie anulowane

: 9 lip 2015, o 17:13
autor: grzymu
Podgląd etapów zadania zapisuje je w "wykonanych zadaniach" jako anulowane.
To chyba jednak błąd bo zadania nie rozpocząłem :)

Re: Zadanie anulowane

: 9 lip 2015, o 17:29
autor: Omb Ochrona
Sprawdź w przyszłości, czy inne zadania wyświetlają Ci się w ten sam sposób.
Być może nie zablokowałeś telefonu i zadanie rzeczywiście zostało rozpoczęte?


Pozdrawiam!

Re: Zadanie anulowane

: 9 lip 2015, o 22:05
autor: grzymu
Zadanie na pewno nie zostało rozpoczęte. Wychodząc z podglądu poszczególnych etapów dostępnych przed rozpoczęciem zadania, jest tak jakby anulowana realizacja (podglądu?!)

Re: Zadanie anulowane

: 14 sie 2015, o 09:48
autor: tomecio
Ja rowniez mam ten "problem". Chciałbym przegladac bez koniecznosci wyświetlania spamu w wykonanych zadaniach jako anulowane ;)

Re: Zadanie anulowane

: 14 sie 2015, o 10:00
autor: SkillJane
grzymu pisze:Zadanie na pewno nie zostało rozpoczęte. Wychodząc z podglądu poszczególnych etapów dostępnych przed rozpoczęciem zadania, jest tak jakby anulowana realizacja (podglądu?!)


Sprawdź proszę jeszcze raz czy aby na pewno był to tylko podgląd zadania- jeśli jesteś tego pewien problem zgłoszę programistom.

Re: Zadanie anulowane

: 14 sie 2015, o 10:05
autor: tomecio
Wchodząc w zadanie klikam dalej, po czym sprawdzam jak ma wyglądać realizacja. Jest to podgląd bo nic nie można uzupełniać. Okienka tekstowe są zablokowane. Następnie klikam Później zamiast Realizuj. Wydaje mi się, że ten podgląd bez możliwości uzupełniania nie powinien być określany jako zadanie anulowane a niestety nadal tak jest.

Re: Zadanie anulowane

: 14 sie 2015, o 10:09
autor: SkillJane
tomecio pisze:Wchodząc w zadanie klikam dalej, po czym sprawdzam jak ma wyglądać realizacja. Jest to podgląd bo nic nie można uzupełniać. Okienka tekstowe są zablokowane. Następnie klikam Później zamiast Realizuj. Wydaje mi się, że ten podgląd bez możliwości uzupełniania nie powinien być określany jako zadanie anulowane a niestety nadal tak jest.Dziekuje za informację, zostanie ona przekazana, jeśli problem występuje zostanie usunięty przy kolejnej aktualizacji BuzzBee.

Re: Zadanie anulowane

: 14 sie 2015, o 10:25
autor: xmarox
Kurde myślałem że tak ma być :roll: