Re: Aplikacja wyłącza się po zrobieniu zdjęcia

#11
To dodam jeszcze, że aplikacja wyłączała się zawsze, gdy było słabsze oświetlenie, np. W sklepie osiedlowym cola stała na samym dole a i wiadomo w sklepie zbyt jasno nie było. Wyłączała się także podczas zadania testu, gdy robiłam zdjęcie czarnego pilota w mieszkaniu, ale już przy zrobieniu zdjęcia drzewa w świetle dziennym poszło dalej. Może ma to jakieś znaczenie :-)
Glam
Xperia M2
Android 4.4.4

Re: Aplikacja wyłącza się po zrobieniu zdjęcia

#17
mamrix pisze:Witam mam ten sam problem w każdym zadaniu rozpoczynam je i po chwili wyskakuje "wystąpił błąd przepraszamy" po czym aplikacja automatycznie się wyłącza. Nic nie pomaga ani czyszczenie a tekże wymuszenie zatrzymania. jakieś sugestie?
wersja aplikacji 0.8.03


Posiadasz najnowszą wersję BuzzBee - spróbuj może ściągnąć starszą wersję, która na Twoim telefonie może być stabilniejsza. Co do telefonu - zawsze opisuj problem dodając wersję androida i model telefonu (+oczywiście wersję aplikacji).

Pozdrawiam,
Kuba
Obrazek

Re: Aplikacja wyłącza się po zrobieniu zdjęcia

#20
mamrix pisze:Witam mam ten sam problem w każdym zadaniu rozpoczynam je i po chwili wyskakuje "wystąpił błąd przepraszamy" po czym aplikacja automatycznie się wyłącza. Nic nie pomaga ani czyszczenie a tekże wymuszenie zatrzymania. jakieś sugestie?
wersja aplikacji 0.8.03

Miałem podobny problem z aparatem, po prostu ściągnąłem starszą wersje 0.7.36 i działa mogłem realizować zadania. Poczekam aż to poprawią, wtedy ściągnę nową pakę.
Jarosław Sim...
Huawei, android 10

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości