Problem z lokalizacją

#1
Witam. Mam problem z lokalizacją. Mimo pokazywania na aplikacj, że do zadania mam kilka metrów aplikacja uniemożliwia mi wykonywania zadania. Zainstalowalem starsza wersje aplikacji lecz problem nie zniknął. Po zainstalowaniu najnowszej wersji ten sam błąd. Reset telefonu jak i zmiana telefonu na inny i zalogiwaniu się problem dalej nie znikał. Znikła mi kilka lokalizacji po czym oddaleniu się od nich znów się pojawiały. Podczas dzisiejszego wyzjazdy a zrobiłem 205km udało się zrobić tylko 5 lokalizacji ponieważ ciągle pojawiał się błąd lokalizacji.tak ze cały zarobek niestety poszedł na paliwo i 3 lokalizacji na podkarpaciu były błędne. Proszę o naprawę błędu i jeśli to możliwe jakąś rekompensatę. Do tej pory wszystko chodziło bardzo dobrze i sprawnie. Pozdrawiam

Re: Problem z lokalizacją

#3
Wyskakiwał komunikat ze jestem zbyt daleko od celu. Czasem wyskakiwał komunikat ze jest zbyt daleko nawet jak zadanie się wczytalo i zaczął upływać czas na realizację. Pokazywał się tez znak czerwone kółko i poziomą białą linia. Tak jak znak drogowy zakaz wjazdu.

Dziś wykonywałem zadania i przy każdym sklepie wlaczalem od nowa lokalizację i aplikacje to problem był mniejszy. Dziś znów 3 błędne lokalizację w Iwoniczu Zdroju, Dukli i Wrocanka koło krosna. Jedno zadanie po wykonaniu polec nie zostało wysłałem z powodu nie zaczecia zadania a je realizowalem. Posiadam zrzuty ekranu.

Pozdrawiam

Re: Problem z lokalizacją

#4
Zakaz wjazdu się pojawia zazwyczaj w momencie jak znacznik jest błędnie położony.
Ale przy odświeżeniu lokalizacji, miałeś możliwość wykonania zadania :) Pamiętaj, żeby GPS cię namierzył to musisz uruchomić zadanie przed wejściem do budynku i mieć dostęp do internetu.

Jeżeli chodzi o zadanie , które się nie wysłało, to niestety nie możemy skorzystać ze zdjęć nie przesłanych przez aplikację :(
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Re: Problem z lokalizacją

#5
Zawsze czekam przed budynkiem aż będę miał pobrana lokalizację bo inaczej nie mogę zacząć robić zdjęć budynku ale mimo tego ze na aplikacji pokazuje mi ze mam 11metrow do miejsca wykonania zadania i tak nie mogę go wykonać z powodu błędu lokalizacji tzn jestem za daleko i czasem po 15 minutach uda się zrobić zadanie mimo ze nie ruszę się na metr. Kilka razy zdążyło się ze zacząłem robić zadania po czym po kilku sekundach wyskakuje błąd lokalizacji. Gps działa dobrze bo za pomocą google map dojezdzam pod zadania.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości