Wylogowuje w trakcie zadania

#1
Witam,

moim problemem jest to, że w trakcie zadania (w różnych jego momentach) wylogowuje mnie z aplikacji i nie mam już możliwości dokończenia zadania. Dzisiaj ukończyłem całe zadanie ze starterami i gdy chciałem już wysłać wykonane zadanie wylogowało mnie. Zaraz po tym podczas robienia zadania z zamrażalkami również mnie wylogowało podczas wpisywania nazw lodów i ich cen.
Proszę o pomoc ponieważ trochę się zirytowałem gdy nie udało mi się wysłać Wam całkowicie wykonanego zadania :cry:

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070

Android 4.1.2
Samsung Galaxy S Advance GT-I9070

Android 4.1.2

Wersja Buzzbee: 0.8.03

Re: Wylogowuje w trakcie zadania

#2
Witaj,

Byłem obecny przy podobnym incydencie na androidzie 4.4.4 dokładnie na Xperii Z1 i sposób jaki zadziałał jest prosty - zresetowanie telefonu. Nie jestem w stanie wyjaśnić dlaczego, jednak na pewno już nad tym inne pszczółki pracują jednak to zadziałało od razu. Wiem, co czujesz bo również bym się zirytował. Powiedz jeśli możesz - wylogowywało tylko czy może crashowało na poziom strony głównej i po wejściu było okno logowania?
Być może tę dziurkę z kitkatem załatają po wersji 0.7.20 póki co próbuj zresetować lub wcześniej oczyścić sobie smarftonik Master Cleanerem :)

Pozdrawiam ;)
Obrazek

Re: Wylogowuje w trakcie zadania

#3
Xarfax pisze:Witam,

moim problemem jest to, że w trakcie zadania (w różnych jego momentach) wylogowuje mnie z aplikacji i nie mam już możliwości dokończenia zadania. Dzisiaj ukończyłem całe zadanie ze starterami i gdy chciałem już wysłać wykonane zadanie wylogowało mnie. Zaraz po tym podczas robienia zadania z zamrażalkami również mnie wylogowało podczas wpisywania nazw lodów i ich cen.
Proszę o pomoc ponieważ trochę się zirytowałem gdy nie udało mi się wysłać Wam całkowicie wykonanego zadania :cry:

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070

Android 4.1.2


Witam,
też miałam ten sam problem ale to jest pewnie spowodowane tym że w pomieszczeniu (sklepach) często przestaje działać GPS gubi zasięg i dlatego ja go nie ma to wylogowuje automatycznie....
badamto;)
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: Wylogowuje w trakcie zadania

#6
Z naszych analiz wynika, że problem może dotyczyć nie tyle GPS ale przerw w dostępie do Internetu (sieci GSM).
Czy w tych miejscach był dobry zasięg?
Tak czy inaczej - temat jest na liście "rzeczy do zrobienia" naszych drogich ;) programistów.
Pozdrowienia !
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Re: Wylogowuje w trakcie zadania

#7
skillman pisze:Z naszych analiz wynika, że problem może dotyczyć nie tyle GPS ale przerw w dostępie do Internetu (sieci GSM).
Czy w tych miejscach był dobry zasięg?
Tak czy inaczej - temat jest na liście "rzeczy do zrobienia" naszych drogich ;) programistów.
Pozdrowienia !


Ja podczas tych problemów dostęp do internetu miałam ok także u mnie GPS miał problem...
badamto;)
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości