Google Play - nieznany błąd -505 - Android 5+ lollipop

#1
Jeżeli macie problem z tym błędem to okazuje się, że nie jest to wina naszej aplikacji lecz aplikacji Google Play

Spróbujcie następujących metod:

Pierwsza metoda - Wyczyść wszystkie dane Google Services Framework:
 
  1. Przejdź do "Ustawienia" -> "Aplikacje" -> "Zarządzaj aplikacjami" i wybierz "Wszystkie" 
  2. Przejdź do "Google Services Framework" i wybierz "Wyczyść dane i Wyczyść pamięć podręczną", aby usunąć wszystkie dane dotyczące Google Services Framework.
  3. Przejdź "Google Play Store" i wybierz "Wyczyść dane i Wyczyść pamięć podręczną", aby usunąć wszystkie dane dotyczące Google Play Store.
  4. Jeśli nadal pojawia się komunikat o błędzie, spróbuj drugiej metody poniżej!
 
Druga metoda - Usuń i dodaj swoje konto Google Play Store.
  1. Przejdź do "Ustawienia" -> "Konta" -> "Google" -> Wybierz "Twoje konto"
  2. Przejdź do "Menu" i wybierz "Usuń konto", a następnie "Dodaj konto".
  3. Teraz "Uruchom ponownie" swoje urządzenie i spróbuj dokonać aktualizacji lub pobrania aplikacji.
     
 
Mam nadzieję, że instrukcja pomogła rozwiązać problem.

Oryginał tutaj:
https://www.pntbrother.com/google-play- ... -lollipop/

Powodzenia i pozdrowienia!
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Re: Google Play - nieznany błąd -505 - Android 5+ lollipop

#2
Co do pierwszej metody wiem, że czyszczenie danych Google Services Framework jest niewskazane przez samych twórców androida. Nasi indyjscy koledzy wymuszali tak na urządzeniach natychmiastowe aktualizacje do najnowszych systemów w nexusach i sobie kłopotów narobili :) To tak poza tematem - wiem ze specjalnej grupy.

Do tematu: mój sposób na androidzie 5.1 dokładnie: odinstalować aktualną wersję aplikacji (mój przypadek stanął ostatecznie na 0.7.15) następnie wyczyszczenie urządzenia jakimś Cleanerem a później reset. Później bez problemowa instalacja z Google Play Store. Piszę to ze względu na to, że nic mi nie pomagało i po motywacji zadań niedostępnych dla tamtej wersji aplikacji udało mi się w końcu jakiś sposób na to znaleźć. Wiele dni bez 0.7.20 miałem, mimo starań miłych adminów, którzy podsyłali tę wersję prosto z ich Dysku Google, więc wiem co możesz czuć Drogi użytkowniku tego niedopracowanego androida :lol:
Obrazek

Re: Google Play - nieznany błąd -505 - Android 5+ lollipop

#3
Miałem problem z błędem 505, mie mogłem zainstalować buzzbee na nowym aparacie pojawiał się błąd 505. To co opisujesz nic nie dało, przeinstalowałem oprogramowanie i jest ok. Wina była po mojej stronie gdy ściągała się wasza aplikacja, dostałem zapytanie o zgodę na aktualizację androida, wyraziłem zgodę i w ten sposób wkradł się ten błąd.
Jarosław Sim...
Huawei, android 10

Re: RE: Google Play - nieznany błąd -505 - Android 5+ lollipop

#4
skillman pisze:Jeżeli macie problem z tym błędem to okazuje się, że nie jest to wina naszej aplikacji lecz aplikacji Google Play

Spróbujcie następujących metod:

Pierwsza metoda - Wyczyść wszystkie dane Google Services Framework:
 
  1. Przejdź do "Ustawienia" -> "Aplikacje" -> "Zarządzaj aplikacjami" i wybierz "Wszystkie" 
  2. Przejdź do "Google Services Framework" i wybierz "Wyczyść dane i Wyczyść pamięć podręczną", aby usunąć wszystkie dane dotyczące Google Services Framework.
  3. Przejdź "Google Play Store" i wybierz "Wyczyść dane i Wyczyść pamięć podręczną", aby usunąć wszystkie dane dotyczące Google Play Store.
  4. Jeśli nadal pojawia się komunikat o błędzie, spróbuj drugiej metody poniżej!
 
Druga metoda - Usuń i dodaj swoje konto Google Play Store.
  1. Przejdź do "Ustawienia" -> "Konta" -> "Google" -> Wybierz "Twoje konto"
  2. Przejdź do "Menu" i wybierz "Usuń konto", a następnie "Dodaj konto".
  3. Teraz "Uruchom ponownie" swoje urządzenie i spróbuj dokonać aktualizacji lub pobrania aplikacji.
     
 
Mam nadzieję, że instrukcja pomogła rozwiązać problem.

Oryginał tutaj:
https://www.pntbrother.com/google-play- ... -lollipop/

Powodzenia i pozdrowienia!

W moim smartfonie myPhone Luna z Androidem 4.4.2 nie da się wyczyścić pamięci podręcznej i danych Usług Google Play.
Nawet to i lepiej. :mrgreen:

Wysłane z mojego smartfona myPhone Luna z Androidem 4.4.2 przy użyciu Tapatalka.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości