Re: Ranking BuzzBee

#11
Ranking w appce rzeczywiście jest mocno dynamiczny - ostatnio zadań za wiele w okolicy nie miałem, a w rankingu śmigam w górę i w dół :D
Zmotywowało mnie to do wykonania dziś trudnej lokalizacji z kawą, żeby sprawdzić gdzie zawędruję po zyskaniu kilku punktów ;)

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Re: Ranking BuzzBee

#12
W związku z tym, że trwają prace nad nowym modelem rankingu to może wyjdę trochę przed szereg, odświeżę temat i zapytam się "co słychać w tym temacie"?

Obecny ranking jest powiedzmy łagodnie mocno dziwny i zamiast motywować do działania to raczej dezorientuje. Może przed wprowadzeniem nowego modelu warto by zapytać pszczoły, co chciałby, żeby było zawarte w takim rankingu?

Wg. mnie punkty (dynamiczne) bardzo by się przydały. Dodatkowo poprawa rang, KingBee dla pierwszych 5 pszczół z opisem, że poziom ten osiąga zaledwie 1% pszczół trochę tu nie pasuje (1% z 8000 kont to w sumie jest 80 osób ;))

Pozdrawiam,
seequs
Nazwa użytkownika aplikacji: seequs
Telefon: Huawei ShotX android 5.1.1
Telefon: Motorola Moto E (2nd Gen.) android: 6.0

Re: Ranking BuzzBee

#13
seequs pisze:W związku z tym, że trwają prace nad nowym modelem rankingu to może wyjdę trochę przed szereg, odświeżę temat i zapytam się "co słychać w tym temacie"?

Obecny ranking jest powiedzmy łagodnie mocno dziwny i zamiast motywować do działania to raczej dezorientuje. Może przed wprowadzeniem nowego modelu warto by zapytać pszczoły, co chciałby, żeby było zawarte w takim rankingu?

Wg. mnie punkty (dynamiczne) bardzo by się przydały. Dodatkowo poprawa rang, KingBee dla pierwszych 5 pszczół z opisem, że poziom ten osiąga zaledwie 1% pszczół trochę tu nie pasuje (1% z 8000 kont to w sumie jest 80 osób ;))

Pozdrawiam,
seequs

Co do rankingu samego w sobie jest on już wprowadzony do obiegu i jest dynamiczny :)
Co do rang, w następnej aktualizacji wejdą "poprawki" i nowe smaczki.

Pozdrawiam xmarox
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Ranking BuzzBee

#14
xmarox pisze:Co do rankingu samego w sobie jest on już wprowadzony do obiegu i jest dynamiczny :)
Co do rang, w następnej aktualizacji wejdą "poprawki" i nowe smaczki.

Pozdrawiam xmarox


Momentami jest aż za bardzo dynamiczny, prawie, jak rotacja sędziów w Trybunale Konstytucyjnym. Nikt nie wie jak i dlaczego :lol:

Mam nadzieję, że pszczoły w ulu centralnym staną tym razem na wysokości zadania, szczególnie, że jestem przekonany, że można by to zrobić naprawdę fajnie i czytelnie.

Pozdrawiam,
seequs
Nazwa użytkownika aplikacji: seequs
Telefon: Huawei ShotX android 5.1.1
Telefon: Motorola Moto E (2nd Gen.) android: 6.0

Re: Ranking BuzzBee

#15
:D:D:D:D

Działamy nad rankingiem i będziemy go dopracowywać :) Też opiszemy jak ten ranking działa, może wypuścimy opis w nowym newsletterze.
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Re: Ranking BuzzBee

#16
Zmiany w aplikacji, nowy ranking, szmery bajery, tylko co z tego skoro przez to wszystko zostałem zdegradowany do początkującej pszczoły :(
Nawet mi się zasięg zadań zmniejszył. To już przynajmniej powinno zostawać na stałe, jak ktoś sobie wypracował.
Ja zrobiłem kilkadziesiąt zadań, mam kilkaset tysięcy punktów, a po zmianach jestem na poziomie osoby co zrobiła dosłownie kilka zadań jeśli chodzi o zarobki 10%, powiadomienia 0,5h wcześniej i zasięg 30km...
Dziwny ten ranking :o

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Re: Ranking BuzzBee

#17
Rychu pisze:Zmiany w aplikacji, nowy ranking, szmery bajery, tylko co z tego skoro przez to wszystko zostałem zdegradowany do początkującej pszczoły :(
Nawet mi się zasięg zadań zmniejszył. To już przynajmniej powinno zostawać na stałe, jak ktoś sobie wypracował.
Ja zrobiłem kilkadziesiąt zadań, mam kilkaset tysięcy punktów, a po zmianach jestem na poziomie osoby co zrobiła dosłownie kilka zadań jeśli chodzi o zarobki 10%, powiadomienia 0,5h wcześniej i zasięg 30km...
Dziwny ten ranking :o



Widzimy i wiemy, że wykonałeś sporo zadań, za co dziękujemy :)

W rankingu masz szansę piąć się w górę, a po ilości Twojej pracy myślę, że szybko osiągniesz wysoką pozycję w rankingu :)
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości