Re: PayPal

#11
Hej. Mam problem uzbieralam ponad 5 zł i było napisane ze mogę przesłać pieniądze wiec postanowiłam spróbować minęło dwa tygodnie i nie mam kasy ani na buzzbee ani na paypal co robic? :/

Re: PayPal

#13
CiemnaBlond pisze:Hej. Mam problem uzbieralam ponad 5 zł i było napisane ze mogę przesłać pieniądze wiec postanowiłam spróbować minęło dwa tygodnie i nie mam kasy ani na buzzbee ani na paypal co robic? :/

Tak jak adzia napisała. Napisz na info@buzzbee.pl

A na przyszłość pamiętaj że przelew pieniędzy buzzbee>>>PayPal trwa około 5minut
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: PayPal

#16
CiemnaBlond pisze:Dziękuję wszystkim za podpowiedzi wszystko zrobiłam zgodnie z instrukcją nawet parę razy czytaj żeby wszystko było ok no, ale coś nie poszło :/ pozdrawiam.



A co poszło nie tak? podaj swój login na buzzbee to sprawdzę co się dzieje.
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Re: PayPal

#17
Na początek – nasza klasyczna zabawa dla czujnych Pszczół w „Coś się zmieniło”. Czyli często odwiedzaj i obserwuj uważnie aplikację BuzzBee, stronę internetową i nasz profil na Facebooku. W pewnym momencie na FB pojawi się post „Co się zmieniło?”. Pierwsza osoba, która w komentarzu napisze o co nam chodziło dostanie od nas coś fajnego! :)

Odpowiem na forum - "Likwidujemy minimalną kwotę wypłaty. (...) Wypłata środków przez PayPal wiąże się z jednorazowym kosztem 1,9 zł (opłaca się więc wypłacać rzadziej, ale więcej!)."...
Świetnie zagrane, już lepiej (dla pszczół oczywiście) by było, jakby limit został zwiększony... Kto głupi wypłaci sobie teraz 2-5 zł, bo nie ma limitu? Od kiedy ta opłata będzie ściągana? Argumenty "za" podane w mailu mnie nie przekonują...:(

Re: PayPal

#19
Ogólnie warto zbierać więcej pieniędzy i przelewać większe kwoty.
Jeszcze nie znamy konkretnego terminu uruchomienia opłat.
Ale są one niezbędne do funkcjonowania aplikacji :)
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości